בית הספר חטיבת ביניים דרכ"א ג'וליס מספק לשכבות הלומדות בו קשת רחבה ומעשירה של מסלולי לימוד שמשלבים את תכני החובה ביחד עם אפשרויות רבות להעשרה ופיתוח אישיים.

הנהלת בית הספר וצוות ההוראה רואים בכל תלמידה ותלמיד פוטנציאל ויכולת להתפתח ולרכוש כלים רבים וידע שימשו אותו בשלבי בית הספר התיכון, באקדמיה ובכלל בחיים. אנו מכינים את התלמידים בכיתות ז' עד ט' לשלב הבא, בית הספר התיכון, ומייצרים עבורה סביבה נוחה וטובה שיוכלו ללמוד ולהכיר את השלבים המתקדמים יותר בלימודים.

בבית הספר יש סביבות לימודים חדשניות מתקדמות, מעבדות טכנולוגיות מתקדמות, חדרי מחשבים חדשניים, ספריה וחללי לימודים. בשבילנו כל תלמיד הוא עולם ומלואו ואנו מאמינים בלעשות את המקסימום עבור התלמידים שלנו שיוכלו לקבל את הכי טוב שאפשר מתקופה חשובה זו בלימודים.

מנהל בית הספר: מר סאלח נבואני


קצת נתונים על בית הספר נכון ל2022:

מספר התלמידים: 282 תלמיד

מספר כיתות : 9 כיתות לימוד בשלוש שכבות בכל שכבה 3 כיתות.

מספר המורים: 35 מורה, 90% מהמורים בעלי תואר שני, 10 % בעלי תואר ראשון,

בעלי התפקידים: מנהל, יועצת, רכזת פדגוגית, פסיכולוג, רכזי שכבה, רכזי מקצוע, רכזת מדידה והערכה, רכז תקשוב, רכז חינוך חברתי, רכזת מדידה והערכה, רכז השתלבות, מת"לית, רכז טיולים, רכז זהירות בדרכים, רכז בטחון.

הישגי בית הספר: מיצ"ב תשע"ט 70% באנגלית, 75% בערבית, 70% מתמטיקה

בית הספר מאמין ביכולות של התלמידים, ושבכל תלמיד טמון פוטנציאל שצריך להביא אותו לידי ביטוי, בית הספר פועל למתן מענה דיפרנציאלי לתלמידים על צרכיהם השונים, בית הספר מאמין בהנחלת ערכים תרבותיים וערכים אוניברסליים, ומאמין ופועל למצוינות.

 

פרויקטים בבית הספר:

חשמל שכבה ז'

סייבר שכבה ח' ט'

הנדסת תוכנה בנות ט'

קידום בנות שכבה ח' ט'

קידום בנים שכבה ח'

ניצני טכניון ז' ח' ט'

חשיפה לתכניות אקדמיות כמו: אלפא, אודיסיאה, מגשימים.